Zostań programistką, programistą w 4 miesiące!

Weź udział w pierwszymsd_ericsson_post_corr w Polsce projekcie szkoleniowym z gwarancją zatrudnienia!

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w niecałe 4 miesiące przygotuje Cię i zapewni stanowisko młodszego programisty w jednej z największych na świecie firm telekomunikacyjnych.

Innowacyjny model łączący firmę Ericsson z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc kurs uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.  Jednocześnie osoby, które pomyślnie przejdą wszystkie procesy rekrutacji na kurs otrzymają 50% dofinansowania do kursu. Dzięki temu jest to najtańsza i jednocześnie najbardziej profesjonalna na rynku forma wejścia do branży IT.

Czy nie brzmi to świetnie?

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Kurs odbywa się w trybie wieczorowo-zaocznym – spotykamy się od poniedziałku do czwartku (17:30 – 21:00) i w soboty (9:00 – 16:00)

Pakiet zawiera 360 godzin zajęć cena pakietu po dofinansowaniu Ericsson to 3997,5 zł aby zostać zakwalifikowanym do programu należy pomyślnie przejść wszystkie etapy rekrutacji grupa szkoleniowa liczy 15 osób

DLACZEGO WARTO?

Według szacunków Komisji Europejskiej w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Aby osiągnąć dobry poziom wynagrodzenia wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki!

Wraz z Ericsson dajemy Ci jedyną w Polsce możliwość jednoczesnego zdobycia umiejętności programowania w zakresie języka C++ i rozpoczęcia kariery zaraz po zakończeniu nauki!

Szczegóły i zapisy tutaj! 

Organizatorzy: Największa Akademia Programowania w Polsce Software Developer Academy oraz Ericsson Polska

Partners: