Zapraszamy na Geek Girls Carrots Toruń #10!

29 kwietnia o godz. 18.00 w Toruniu odbędzie się X spotkanie dedykowane kobietom kochającym nowe technologie.

Miejsce: Hanza Cafe, Piekary 28, godzina 18:00; wstęp bezpłatny

Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet zafascynowanych nowymi technologiami. Tworzą ją głównie programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko!

„Karotką” jestem od niedawna, ale dobrze się tu czuję, bo bardzo interesuję się nowymi technologiami i mediami społecznościowymi – mówi Katarzyna Stosio-Witczak, współzałożycielka fundacji Azyl Dla Królików, której blog zostal nominowany w ogólnopolskim konkursie Blog Roku 2013.

Zapraszamy na Geek Girls Carrots Toruń #10…

Jako pierwszy wystąpi Jurand Pawłowski – ukończył Wydział Sztuk Pięknych w Toruniu (kierunek Edukacja artystyczna) oraz Marketing i zarządzanie. Od 2004 roku pracował w agencji reklamowej na stanowisku Art director’a w Hossie (obecnie agencja H2O). Od 2010 prowadzi Pracownię Plastyczną Arcana.

Pracownia Plastyczna ARCANA

Profesjonalna pracownia plastyczna i graficzna w samym sercu toruńskiej starówki. Swoje zajęcia prowadzi w nowatorski sposób przy współpracy z zewnętrznymi agencjami reklamowymi z Warszawy i Torunia oraz instytucjami takimi jak teatry, opery czy muzea, co stwarza możliwości nabycia doświadczenia w pracy z klientem zewnętrznym.

Jako drugi wystąpi Andrzej Padniewski.

Mówi o sobie “dwulicowy leń i pantoflarz nadużywający trunków wszelakich”. W toruńskim środowisku znany jako twórca bloga www.anty-torun.pl. Pracował w urzędzie Miasta w Chocianowie i być może stąd jego zacięcie do wytykania błędów władzom.

Dziennikarz i marketingowiec. Swego czasu szef działu sport jednego z oddziałów Radia Plus, rzecznik prasowy Górnika Polkowice. W Toruniu od 2012 roku za sprawą… pantoflarstwa. Tu chciała studiować dziewczyna, to się tu wyprowadził. I trzeźwym okiem patrzy na Gród Kopernika…Niepozorny wygląd mógłby zmylić niejednego, jeśli zobaczycie go pędzącego na rowerze, z pewnością jego misją jest kolejne dziennikarskie śledztwo, które być może doprowadzi do ujawnienia następnej afery o skali Watergate…

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Agenda:

18:00 Powitanie w Hanza Cafe – Beata Romańska, koordynatorka GGC Toruń

18:10  Jurand Pawłowski “Środowisko pracy grafika”

18.30 Andrzej Padniewski “Blog jako medium do tworzenia marki osobistej”

18:50 Networking i obowiązkowe afterparty 😉

Partners: