Toruń Geek Girls Carrots#8

 

26 lutego o godz. 18.00 w Toruniu odbędzie się już VIII spotkanie dedykowane kobietom kochającym nowe technologie.

Miejsce: Hanza Cafe, Piekary 28, godzina 18:00; wstęp bezpłatny

Tym razem spotkanie uświetni występ dwóch prelegentów.

Jako pierwszy zaprezentuje się Artur Smolicki – pasjonat mediów społecznościowych oraz marketingu w każdej możliwej formie. Artur to subiektywny bloger, poruszający tematy związane z biznesem, reklamą oraz szeroko pojętą aktywnością w Internecie. Prelegent oraz szkoleniowiec, uczestnik konferencji branżowych w Polsce oraz za granicą. Na co dzień współpracujący z wieloma polskimi markami budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii podejmowanych działań marketingowych.

Tematem wystąpienia Artura będzie „Analiza Google Analytics”.

Jako druga głos zabierze Kasia Makowska.

Od 2005r Kasia jest związana z marketingiem internetowym. Obecnie współwłaścicielka agencji interaktywnej, w której odpowiada za zarządzanie projektami. Prowadzi portal turystyczny BydgoszczForWeekend.com i hobbystycznie programuje. Jest „niezatrudnywalna” (genetycznie nieprzystosowana do pracy na etat w biurze) – od zawsze pracuje jako freelancer i na żywym organizmie testuje sposoby na efektywną pracę poza biurem. Kocha samochody i podróże. O obu pisze na swoim blogu Blondynka za kierownicą – blondynka.cc. Odwiedziła prawie wszystkie europejskie festiwale rockowe – i tę listę poszerza co roku.

Kasia opowie zebranym o metodach na pracę w domu: jak się mobilizować, jak się organizować, omówi wady i zalety takiego rozwiązania.

Agenda:

18:00 Powitanie w Hanza Cafe – Beata Romańska, koordynatorka GGC Toruń

18:10 Artur Smolicki: Analiza Google Analytics

18.30 Katarzyna Makowska: Być freelancerem i nie zwariować – o organizacji czasu i pracy

18:50 Networking i obowiązkowe afterparty

 Do zobaczenia!

Partners: