Silesia Geek Girls Carrots #8

Jak zawsze w doborowym towarzystwie i inspirującymi tematami Tym razem w nowym miejscu bo w Klubie Podróżników Namaste. Gościmy dwie prelegentki, których nie możecie przeoczyć –Agatę Nowak i Kamilę Kupidurę. Milo jest mi również ogłosić, że naszym gościem specjalnym będzie CEO & Współzałożycielka GGC – Kamila Sidor.

Miejsce: Klub Podróżników – Namaste, Sobieskiego 27, 40-082 Katowice
Start: godz. 18:00

Zarejestrujcie się >>
Dzięki firmie PIDI na wszystkich czekać będzie pyszny poczęstunek 😉

Będziemy mówić o następujących tematach…

Agata Nowak „Poznaj odbiorcę zanim zdecydujesz się rozwiązywać jego problemy – przypadek Bridget Jones”

Kamila Kupidura „BDD od kuchni”

Poniżej kilka informacji o naszych wspaniałych prelegentkach.

Agata Nowak

Absolwentka psychologii na UŚ oraz sztuk wizualnych na kierunku CriticalCuratorial Cybermedia w Genewie. Pół życia spędza w kinie, a drugie pół poświęca na działanie w obszarze Service and Experience Design. Współorganizatorka WUD Silesia – Światowego Dnia Użyteczności na Śląsku oraz Agile Silesia – cyklu „zwinnych” meet’upów na Śląsku. Po godzinach angażuje się w inicjatywy związane z działaniami wolontariackimi. Obecnie koordynuje Projekt „Betterment” – współpraca z Integracyjnym Klubem Sportowym „Jeźdźcy” rozwijana w duchu Projektowania Zorientowanego na Człowieku (Human Centered Design).

Kamila Kupidura

Z wykształcenia inżynier biomedyczny i elektronik. Na co dzień osoba dbająca o jakość szeroko pojętego „oprogramowania” – w szczególności aplikacji webowych i mobilnych. Współorganizatorka „WUD Silesia 2013”, podczas którego była odpowiedzialna za warstwę merytoryczną i współpracę z prelegentami.
Jeden z mózgów raczkującej grupy kreatywnych ludzi „White Rook” z Gliwic. Regularna uczestniczka spotkań śląskiej grupy „Geek Girls Carrots” (od listopada 2012). Pasjonatka i orędowniczka Agile oraz automatyzacji w językach „bez klamerkowych” – zafascynowana językiem Ruby. Uwielbia gotować, miłośniczka szpinaku. Planuje w najbliższym czasie wypuścić do szerszej publiczności nowego, kulinarno-technologicznego bloga. Ma nadzieję, że będzie zarówno smacznie jak i technicznie”

Partners: