Silesia Geek Girls Carrots #10

Ostatnie przed wakacjami spotkanie Geek Girls Carrots Silesia!

26 czerwca 2014 (w czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się #10 spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Silesia. Jak zawsze w doborowym towarzystwie i z ciekawymi tematami. Tym razem nasi goście to dwie niezwykle osobowości. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak to jest organizować jedno z ciekawszych wydarzeń na Śląsku i odnieść sukces w swojej branży. Oraz dlaczego nie wystarczy tylko być najlepszym – nie może Was zabraknąć! Będzie wciągająco i jak zwykle bardzo inspirująco.

Miejsce: Klub Podróżników – Namaste, ul. Sobieskiego 27, 40-082 Katowice

Wstęp wolny po rejestracji na Evenea >> 

Agenda:

18.00 Powitanie- Dorota Sokołowska-Domagalska organizatorka GGC Silesia

18:15 Piotr Łoj „DigUp StartUp, Nowe technologie – wsparcie alienacji czy wspólnoty”

18:45 Sylwia Konik „Jak ze specjalisty stać się przedsiębiorcą i odnieść sukces w swojej branży?”

19:15 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15 Networking / Afterparty

W programie także:

– mnóstwo nowych, inspirujących znajomości
– dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziano drobne upominki

Poniżej kilka informacji o naszych wspaniałych prelegentach.

Osoby które chciałyby przedstawić swój projekt lub zaprosić na wydarzenie proszę o przesłanie zgłoszenia na adres: sokolowskadorota1@gmail.com.

Piotr Łój – założyciel i organizator inicjatywy DigUp StartUp. „Wanterprenuer”. Grafik. Pasjonat Social Media.Prowadzi własną działalność, która pozwala (czasami 😉 zapłacić ZUS i kupić chleb :)Tworzy i prowadzi kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Od prawie 4 lat działa także na globalnym rynku freelance. Jako uczestnik StartUp Weekendów, poznał moc przełamywania strachu przed oceną i potęgę „Sharing is caring” :)W miarę swoich możliwości – podczas DigUp StartUp – próbuje stworzyć komfortowe warunki pracy dla każdego, aby obudzić na śląsku technologiczną pasję i wiarę we własne pomysły. Prywatnie pasjonat wszelkich nowych form marketingu internetowego i wiralności. Stalker nowych technologii w służbie dla człowieka i równowagi społecznej. Amator wspinaczki, sportów zimowych, bilarda i wytęsknionego spokoju 🙂

Sylwia Konik – właścicielka agencji doradztwa personalnego Recrutamos oraz serwisu Freelancity, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji dla przedsiębiorców Freelance Camp. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w rekrutacji zdobyte podczas pracy dla międzynarodowej firmy kosmetycznej, w agencji doradztwa personalnego oraz prowadząc od 5 lat własną firmę Recrutamos Doradztwo Personalne. Przez ostatnie 1,5 roku pełniła funkcję Managera HR w firmie z branży nowych technologii, a od czerwca 2014r. pracuje jako Specjalista HR dla międzynarodowej firmy Stanley, Black & Decker. Współautorka książki „Wymarzona praca – jak ją skutecznie znaleźć” (napisanej z Justyną Wydrą, wyd. Helion/One Press) oraz autorka tekstów w prasie branżowej dotyczących rekrutacji i freelancingu: Firmer, wieszjak.pl, mamstartup.pl, magazyn studentów Semestr.

Partners: