Program wITaj w IT

top

wITaj w IT – w Katowicach rusza program wsparcia dla osób, które chcą zacząć karierę w świecie IT.

Intensywne szkolenie, międzynarodowy certyfikat oraz dwumiesięczny, plany staż w firmie technologicznej działającej w regionie – a to wszystko bez gigantycznych opłat. W Katowicach wystartował właśnie pilotażowy program wsparcia dla osób, które chcą zacząć karierę zawodową w branży IT, lecz nie mają żadnego doświadczenia.

Najważniejsze fakty:

1.    10 tygodniowy program: intensywne szkolenie, egzamin z międzynarodowym certyfikatem, płatny staż w firmie technologicznej

2.    Bez ryzyka:  uczestnicy ponoszą koszt 160 zł

3.    Rekrutacja w Katowicach trwa do 30 czerwca, szkolenia rozpoczynają się 10 lipca

 

NOWA ENERGA W IT zakłada wprowadzenie do branży osób z wykształceniem nieinformatycznym, także humanistycznym, poprzez zapewnienie im pierwszej pracy jako tester oprogramowania. Rozpoczyna się od intensywnych, trwających dwa tygodnie szkoleń, które skoncentrowane są na przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Następnym etapem jest egzamin ISTQB – certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu jest respektowanym przez pracodawców na całym świecie poświadczeniem umiejętności w zakresie testowania na poziomie Foundation Level. Trzeci etap programu to dwumiesięczny staż w firmie technologicznej wskazanej przez organizatorów. Staż jest płatny dla uczestników programu.

Co ważne, koszt szkolenia jest refundowany w 100%, a kursanci ponoszą tylko 20% kosztów egzaminu – czyli 160 zł.

Rynkowe koszty programu:  2400 zł brutto (szkolenie),  799 zł brutto (egzamin).

 

Dla kogo?

Program NOWA ENERGIA W IT jest skierowany do osób bez doświadczenia czy wykształcenia w branży IT. Zapraszamy każdego, kto chce zdobyć lub utrwalić wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Kandydaci powinni mieć komunikatywną znajomość języka angielskiego. Mile widziane są osoby z wykształceniem wyższym, także humanistycznym oraz studenci i studentki.

 

Kontakt i więcej szczegółów

www.witaj.org

ul. Kościuszki 37/4, 40-048 Katowice

info@witaj.org

+48 32 431 09 32

Partners: