Pierwsza lokalizacja HubHub w Polsce oficjalnie otwarta

IMG_0244_5_6.jpg-minDo Warszawy zawitał HubHub – nowa przestrzeń dedykowana startupom i koroporacjom. Pierwsza lokalizacja w Polsce jest połączeniem przestrzeni biurowej, co-workingowej i eventowej. Znalazło się w niej również miejsce na unikalny koncept gastronomiczno-kulturalny.

W warszawskim HubHubie można tego samego dnia pracować, posłuchać ciekawego wykładu, wymienić się wiedzą z innymi, pracującymi tam przedsiębiorcami, a nawet… pójść z nimi na piwo. Tak, to nie pomyłka. Na miejscu działa też bowiem prawdziwy bar. Chociaż miejsca do pracy tam nie brakuje, HubHub nie jest jedynie biurem co-workingowym. Inicjatorzy pomysłu dążą do stworzenia przestrzeni, w której innowacyjne idee znajdą najlepsze warunki rozwoju dzięki efektywnej współpracy pomiędzy korporacjami i startupami.

W warszawskim HubHubie do dyspozycji rezydentów przewidziano 220 stanowisk różnego typu. Począwszy od stanowisk „flexible desk”, przez własne biurko, kończąc na osobnych, zamkniętych pokojach, z których najchętniej korzystają kilkuosobowe startupy. Dla tych, którzy chcą przez jeden dzień poczuć atmosferę tego miejsca, przewidziano stanowiska w cenie 110 PLN za dzień pracy.

Przestrzeń położona na dwóch poziomach została zaprojektowana i zaaranżowana z wykorzystaniem mebli i wyposażenia wnętrz autorstwa utalentowanych polskich designerów. Na użytkowników czeka ogólnodostępna kuchnia, indywidualne schowki do przechowywania rzeczy, wygodne miejsca parkingowe dla rowerów, liczne strefy odpoczynku. Na partnerze budynku Postępu 14 powstał też ogólnodostępny bar i bistro, będący integralną częścią przestrzeni. Miejsce prowadzą twórcy jednych z najpopularniejszych miejsc na kulturalno-kulinarnej mapie stolicy.

Jednym z atutów lokalizacji w biurowcu Postępu 14 jest przestrzeń eventowa, składająca się z trzech odrębnych sal, które można połączyć, tworząc w ten sposób miejsce do organizacji inspirujących wydarzeń dla ponad 150 osób. To świetna wiadomość dla tysięcy pracowników okolicznych biurowców.

Współpraca z edukacyjnymi organizacjami non-profit, realizacja własnych projektów i inwestowanie w inne działania w tym obszarze stawia HubHub również w roli platformy edukacyjnej. Jest to miejsce, w którym spotkać mogą się wybitni przedsiębiorcy czy guru nowoczesnych technologii i ci, którzy pragną korzystać z ich rad i doświadczeń. HubHub wspiera lokalne społeczności przez podejmowanie interesujących inicjatyw, zachęcających firmy do rozwoju i tworzenia miejsc pracy, co w rezultacie pomaga w budowaniu potencjału miasta i regionu.

W ciągu najbliższych trzech lat planowane jest tworzenie nowych lokalizacji w Budapeszcie, Pradze, Londynie oraz otwarcie kolejnej przestrzeni w Bratysławie. To dobra wiadomość dla startupów planujących międzynarodową ekspansję, bowiem warszawskie biuro oferuje również możliwość pracy w innych lokalizacjach HubHub. Startupy korzystające z dedykowanych biur mogą liczyć na pracę poza granicami kraju nawet przez 10 dni w miesiącu.

HubHub: hello@hubhub.com, www.hubhub.com

 

Partners: