Lufthansa Systems Poland rekrutuje w Toruniu

Na kandydatów czekają specjaliści z firmy, możliwość przejścia procesu rekrutacji i pakiety relokacyjne dla tych, którzy zdecydują się na przeprowadzkę do Gdańska.

Już 28 czerwca 2014 w godzinach 10:00-15:00 w hotelu Mercure Toruń Centrum odbędzie się spotkanie rekrutacyjne trójmiejskiej firmy Lufthansa Systems Poland. W Toruniu firma będzie poszukiwała programistów JAVA i inżynierów testów, a szansę na zatrudnienie mają zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i studenci czy absolwenci.

– Jesteśmy częścią koncernu Lufthansa, dostawcą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oczekujemy, że znajdziemy w Toruniu innowacyjne osoby, dla których praca z nami będzie szansą realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zgodnego z najnowszymi trendami w branży IT. Kandydatom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. bardzo dobre wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, zaawansowane szkolenia i możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów. Osobom spoza Trójmiasta oferujemy również pakiet relokacyjny, który ułatwi przeprowadzkę – mówi o spotkaniu Dariusz Przywara, Dyrektor Działu Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland.

W czasie spotkania będzie można nie tylko uzyskać więcej informacji na temat oferowanej pracy, ale również przejść proces rekrutacyjny. Firma przygotowała stanowiska do testów rekrutacyjnych, na miejscu będą też specjaliści, którzy poprowadzą rozmowy kwalifikacyjne. Kandydaci, którzy zakończą je sukcesem i będą zdecydowani na podjęcie zatrudnienia, od razu mogą podpisać umowy o pracę. Aby wziąć udział w spotkaniu najlepiej zgłosić się wcześniej za pomocą formularza na stronie [link]. Osoby, które nie zarejestrują się wcześniej, na spotkanie powinny zabrać CV.

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Nasze podejście do realizowanych zadań wyznaczają profesjonalizm, najwyższa jakość oraz niezawodność. Tworzymy ponad 400-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak np. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, którymi są m.in. uznane linie lotnicze, wdrożyliśmy najwyższe standardy pracy i jakości produkcji. Nasze codzienne zadania polegają na rozwiązywaniu wielu, często bardzo złożonych problemów informatycznych, nad którymi pracujemy w międzynarodowych zespołach. Dużym wyzwaniem jest wielkość i stopień skomplikowania oprogramowania oraz rozległość systemów, które tworzymy i którymi zarządzamy.

Partners: