Klub dla Dziewczyn Pełnych Energii – EY

Skąd się bierze supermoc? Sprawdź w Klubie dla Dziewczyn Pełnych Energii

EY to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 190 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego, prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach.
EY to również największa firma doradcza na polskim rynku. Nasze usługi w zakresie doradztwa biznesowego obejmują również obszar IT. Wspieramy klientów w Zarządzaniu Ryzykiem Informatycznym (Bezpieczeństwie IT, Analizie Danych, Wdrożeniach ERP) Doradztwie Informatycznym (Automatyce Przemysłowej) Zarządzaniu Ryzykiem Nadużyć (Informatyce Śledczej)

Juz od grudnia rusza IV edycja programu dedykowanego dla studentek kierunków ścisłych. Lubisz wyzwania i chętnie poznajesz nowych ludzi? Jesteś ambitna i pełna energii, ale jeszcze nie wiesz co chcesz robić w przyszłość?

Dodaj sobie nowe supermoce – weź udział w programie mentoringowym stworzonym dla dziewczyn, które myślą technologicznie.

Co na ciebie czeka?

  • osobista mentorka z Działu Doradztwa Biznesowego EY, która podpowie jak spełniać się zawodowo.
  • warsztaty i szkolenia dotyczące takich zagadnień jak autoprezentacja, umiejętności komunikacyjne, excel czy dobre praktyki podczas rekrutacji
  • spotkania z pracownikami EY i prezentacje zespołów IT, do których możesz dołączyć
  • ekskluzywne imprezy, na których poznamy się lepiej

Jeśli okaże się, że pasujemy do siebie, otrzymasz od nas możliwość odbycia płatnych praktyk w EY Polska.

Brzmi jak plan?

http://www.tiny.cc/Klub

Masz pytania? Napisz do naszej rekruterki: joanna.debska@pl.ey.com

Pozdrowienia,

Talent Team EY

cover_girls-2

Partners: