Grudniowe Geek Girls Carrots w Rzeszowie

Grudniowe Geek Girls Carrots w Rzeszowie już 12 grudnia o godz. 18:00, w nowym miejscu – klubokawiarni HOLA LOLAul. Mickiewicza 3 (tuż obok rzeszowskiego rynku). Rzeszowskie Karotki w zimowej atmosferze będą szukać inspiracji w historiach dwóch pasjonujących kobiet: Katarzyny Szymczak-Skalskiej, językoznawczyni, która postanowiła swoją karierę zawodową związać ze światem gier. Przedstawi nam drogę od testera do managera, czyli gamedevowy sen o wielkości. Halina Worwa-Szul, wprowadzi nas w tematykę startupową swoim wystąpieniem „Kiddoland.pl, czyli jak młody startup i stateczny Onet tworzą wspólną bajkę”.

Po spotkaniu oczywiście networking, który umil nam nie tylko nieszablonowe wnętrze HOLA LOLA, ale również serwowane tam pyszności. Jak zwykle będzie kartkowo i energetycznie!

Szykują się również niespodzianki! 🙂

Zarejestruj się na spotkanie>>

Do zobaczenia!

Katarzyna Szymczak-Skalska – z wykształcenia językoznawca. Twórca tekstów do gier przygodowych oraz do listopada 2013 r. Outsource Manager w rzeszowskim oddziale CI Games. Obecnie właścicielka firmy oferującej usługi outsourcowe – tworzenie grafiki do gier (i nie tylko). Autorka „Potyczek językowych” w Gazecie Przemyskiej. Fanka gier typu RPG, wszelkiego rodzaju, również planszowych.

Halina Worwa-Szul – związana z branżą internetową do jej początków. Przez 15 lat tworzyła, koordynowała i zarządzała projektami internetowymi. Szczególnie bliskie są jej społeczności internetowe i im poświęciła ostatnie lata swojej pracy. Aktualnie zajmuję się poszukiwaniem i rozwojem nowych projektów w ramach Onet.pl . Z wykształcenia jest psychologiem.

Partners: