Geek Girls Carrots Trójmiasto #41

KIEDY: 11.10.2017, godz. 18:00
GDZIE: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, sale na parterze

DLACZEGO WARTO:

Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT oraz zachęcanie do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Jeżeli zastanawiasz się jak polepszyć pracę zespołów projektowo-konstrukcyjnych w Twojej firmie, albo zastanawiasz się jak być skuteczniejszym podczas rozmowy o produkcie z klientem lub po prostu interesuje Cię wykorzystanie AR i VR w inżynierii to podczas naszego spotkania dowiesz się pokażemy jak nieocenionym wsparciem dla architektów i konstruktorów staje się rozszerzona i wirtualna rzeczywistość. Bądź z nami 11 października w Starterze!

CO ZYSKASZ:

Dostęp do wiedzy, historie 2 prelegentów
Możliwość inspiracji do własnych działań
Know-how, mnóstwo najnowszych trendów i pomysłów
Informacje jak zacząć swoją drogę w IT
Okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych

PROGRAM SPOTKANIA:

18:00 Zaczynamy 41 spotkanie 🙂

18:10 Aplikacje AR i VR tworzone przez inżynierów dla inżynierów – o wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej w projektowaniu.
Patrycja Zmuda-Trzebiatowska

Patrycja Zmuda-Trzebiatowska, rocznik 89
Studia skończone na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa. Po studiach związała się zawodowo z NED-Project i jest konstruktorem kadłubów statków. Obserwując ekspresowy rozwój VR i AR zapragnęła, aby stał się codziennością w pracy konstruktorów. Obecnie konstruuje kadłuby oraz tworzy aplikacje VR i AR na potrzeby branży okrętowej. Zakochana w C#, treningach kickboxingu, a ulubione hobby (dobre na wszystkie smutki) – koszenie trawnika.

18:55 NETWORKING

PARTNERZY SPOTKANIA:

Partners: