Geek Girls Carrots Rzeszów #9

 

Sezon letni dla rzeszowskich Karotek zaczyna się w tym roku wyjątkowo owocnie. Już 6 czerwca o godzinie 18:00, tradycyjnie już w klubokawiarni HOLA LOLA, przy ul. Mickiewicza 3, odbędzie się kolejne, dziewiąte spotkanie Geek Girls Carrots.

Gośćmi spotkania będą dwie fascynujące kobiety: Gosia Borzęcka, pracuje jako .Net i T-Sql developer. Podczas szukania swojej ścieżki pracowała jako administrator sieci czy nadzorowała systemy IT zgodnie z Princem2 i ITIL. Obecnie kocha programować i szukać nowinek z tym związanych, czemu poświęca większość swojego czasu. Ale programowanie bez programowania? Tworzenie aplikacji bez zaglądania w kod? Tak! Da się! Ale po co w takim razie programista? Czy jest potrzebny do czegokolwiek? Czy biznes sam nie da sobie rady z tworzeniem swoich aplikacji? Na wszystkie te pytania Gosia odpowie podczas swojej prezentacji, pokazując project Siena, który umożliwia zabawę z tworzeniem aplikacji pod Windows 8 bez „zbędnego” programowania.

Iwona Popowczak pracuje na styku branży marketingu, produkcji gier i public relations. Jest głównym autorem kampanii crowdfundingowej gry MMO Duma Szlachecka (www.dumaszlachecka.pl) na Wspieram.to (drugi wynik w crowdfundingu na polskim rynku gier komputerowych) a w ogólności często głową całego projektu. Śmiało można nazwać ją prawdziwym gamerem, o czym będzie można przekonać się słuchając wystąpienia Iwony o tym, jak gry oddziaływają na nasze życie.

Będzie się działo, będzie moc! Do zobaczenia już w piątek w HOLA LOLA.

Zapisy na spotkanie dostępne na Evenea. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej o prelegentkach:

Gosia Borzęcka – pracuje jako .Net i T-Sql developer. Podczas szukania swojej ścieżki pracowała jako administrator sieci czy nadzorowała systemy IT zgodnie z Princem2 i ITIL. Obecnie kocha programować i szukać nowinek z tym związanych, czemu poświęca większość swojego czasu. W międzyczasie można ją spotkać na spotkaniach grupy Women In Technology (www.ewity.pl), którą przy okazji współorganizuje zapraszając prelegentów różnych płci i różnych wyznań technologicznych. Czasem zdarzy się jej napisać coś na blogu o wydarzeniach, trendach, ciekawostkach czy technicznie o programowaniu (www.gosiaborzecka.net). Jeżeli już nie wciela się w rolę prelegenta, na różnego rodzaju wydarzeniach, to jeździ rowerem po Wrocławiu szukając zbłąkanych krasnali.

Iwona Popowczak – ukończyła zarządzanie międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu. Pracuje na styku branży marketingu, produkcji gier i public relations. Regularnie i sumiennie dokształca się w każdej sferze, w jakiej przychodzi jej się poruszać w ramach pracy przy projekcie Duma Szlachecka (www.dumaszlachecka.pl). Jest głównym autorem kampanii crowdfundingowej na Wspieram.to (drugi wynik w crowdfundingu na polskim rynku gier komputerowych) a w ogólności często głową całego projektu. Prywatnie i zawodowo, jak mówią jej współpracownicy, jest osobą pełną słońca!

Partners: