Geek Girls Carrots Rzeszów #7

Rzeszowskie Geek Girl Carrots zapraszają na kolejne spotkanie. Już we wtorek, 9 kwietnia o godz. 18:00 w klubokawiarni HOLA LOLA przy ul. Mickiewicza 3, będzie szansa na poznanie różnych sposobów rozwoju w branży nowych technologii.

Motywacji i inspiracji dostarczą nam:

Paulina Kuźniar – pełna zapału i pasji do pracy z ludźmi. Na co dzień Specjalistka ds. HR w PGS Software S.A. – firmie będącej w czołówce polskich dostawców oprogramowania dla klientów z całego świata, która zatrudnia obecnie ponad 240 specjalistów w Rzeszowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Swoje zamiłowanie do współpracy z ludźmi realizuje właśnie w branży IT. Dzięki Paulinie dowiemy się, jakich profesjonalistów potrzebuje branża IT. Poznamy również sposoby wykorzystywane przez rekruterów w poszukiwaniu kandydatów do pracy, oraz jakie są możliwości rozwoju kariery w branży IT dla młodych, zdolnych i ambitnych kobiet….

Izabela Błażowska – młoda mama, przedsiębiorca, społecznik. Zawsze wiedziała, że chce pracować „na swoim” dlatego konsekwentnie realizuje kolejne projekty i start-up’y. Wśród nich m.in. jeden z pierwszych serwisów zakupów grupowych w Polsce FastDeal.com, a obecnie na-kawe.net, którego celem jest motywowanie ludzi do wychodzenia z domu. Izabela opowie nam o tym jak łączy pracę z życiem rodzinnym oraz o blaskach i cieniach realizacji własnych projektów biznesowych.

Spotkanie umilą smakołyki przygotowane przez zaprzyjaźnioną blogerkę kulinarną, której wypieki znajdziecie również na znerwicowanazona.blog.pl. Na zakończenie, w luźnej atmosferze będzie szansa na nawiązanie nowych znajomości, ciekawe rozmowy oraz inspiracje.

Zapisz się na spotkanie >>

Ilość miejsc ograniczona.

Do zobaczenia w HOLA LOLA!

Paulina Kuźniar – skończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie oraz Doradztwo personalne w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Prywatnie entuzjastka gokartów, miłośniczka poezji i tańca, pasjonatka lotnictwa, uwielbia współpracować z ludźmi, którzy tak jak ona mają pasje i chętnie się nimi dzielą. Każda kolejna rozmowa jest dla niej inspiracją, a odkrywanie potencjału w kandydatach daje jej spełnienie zawodowe – dlatego wybrała HR. Obecnie zajmuje się rekrutacją w PGS Software S.A.

Izabela Błażowska – przedsiębiorca, społecznik, żona i mama 15-miesięcznej Soni. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Studiowała także w Wiedniu oraz Cambridge. Przez 1,5 roku pracowała w agencji Reuters w Wiedniu, ale szybko przeszła „na swoje”. W 2010 wspólnie z mężem stworzyła jeden z pierwszych serwisów zakupów grupowych w Polsce FastDeal.com, który następnie został sprzedany spółce giełdowej. Społecznie, przez 4 lata zajmowała się koncepcją odpowiedzialnego biznesu, prowadziła portal odpowiedzialne-inwestowanie.pl oraz katalog SEO PR’owy soc-rates.pl. Wykładała także na studiach podyplomowych w Krakowie i Warszawie. Jest właścicielem firmy pinkivi.com, gdzie świadczy usługi z zakresu pozyskiwania ruchu, analityki internetowej i optymalizacji konwersji szczególnie w branży e-commerce. Końcem marca 2014 uruchomiła swój kolejny projekt na-kawe.net, którego celem jest motywowanie ludzi do wychodzenia z domu, aktywizowanie ich do poznawania nowych osób w swoich miastach i wspólnego realizowania pasji – na żywo, czyli odwrotnie do tego, do czego zachęcają obecne modele portali społecznościowych.

Partners: