Geek Girls Carrots Rzeszów #6

Kolejne spotkanie Geek Girls Carrots w Rzeszowie już 26 lutego! Widzimy się o 18:00 w klubokawiarni Hola Lola przy ul. Mickiewicza 3.

Porozmawiamy o tym, jak prowadzić własną firmę oraz jakie doświadczenie można zdobyć pracując w korporacji. Sprawę przybliżą nam dwie fantastyczne kobiety:

Aleksandra Janowska, grafik komputerowy, ilustratorka i rysowniczka. Freelancerka, która od kilku lat prowadzi własną działalność. AJ Design jest nie tylko jej pracą, ale i pasją oraz realizacją celów. Ola opowie o tym, jak odnaleźć się przy zakładaniu firmy i doradzi, jak prowadzić graficzną działalność na własny rachunek.

Diana Dec, obecnie jest testerką oprogramowania w rzeszowskim PGS Software. Częste podróże dały jej możliwość pracy dla zróżnicowanych klientów, co przełożyło się na spore doświadczenie. Diana podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak bardzo branża IT jest nam bliska i jakie tak naprawdę ma dla nas znaczenie.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję, już w luźnej atmosferze, podzielić się wrażeniami na temat spotkania oraz nawiązać nowe znajomości. Będzie merytorycznie i sympatycznie!

Zapisy na spotkanie dostępne na: ggcrzeszow6.evena.pl

Do zobaczenia!

Sylwetki prelegentek:

Aleksandra Janowska – z zawodu jest grafikiem komputerowym, ilustratorką oraz rysowniczką, z zamiłowania – kreatorką formy i ubioru. Wiedzę teoretyczną zdobywał w Rzeszowie oraz w Huddersfieldzie. Grafika komputerowa jest jej pasją i – od kilku lat – zawodem. Obecnie działa na własny rachunek w firmie AJ Design, pracując zdalnie i w myśl zasady: praca jest tym, co robisz, a nie miejscem do którego chodzisz. Klienci nie tylko znajdują ją sami, ale też, co najważniejsze, wracają z nowymi projektami. Więcej o Oli możecie dowiedzieć się również z magazynu LifestyleMuse.

Diana Dec – z wykształcenia anglistka, “od święta” tłumacz, właśnie kończy studia na Uniwersytecie Warszawskim. Blisko połowę swojego dorosłego życia spędziła poza granicami kraju, a dokładnie w USA i UK, gdzie szlifowała język i zdobywała doświadczenie zawodowe. Swoją “karierę” rozpoczęła w branży Business Travel, kontynuowała w Travel Technology, aby ostatecznie znaleźć swoje miejsce w IT. Miała przyjemność pracować dla klientów z różnych branż i zakątków świata, a to nauczyło ją stawiać przede wszystkim na JAKOŚĆ. Obecnie Diana jest związana z PGS Software w Rzeszowie, gdzie zajmuje się szeroko rozumianym testowaniem oprogramowania. Prywatnie interesuję się psychologią i analizą biznesową. Jej wyzwaniem na ten rok jest zgłębienie tajników automatyzacji testów i podstaw programowania, a marzeniem, tak ogólnie, Chiny. Od dawna powtarza, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ostatnio coraz częściej, że wszystkie drogi prowadzą do IT.

Partners: