Geek Girls Carrots Rzeszów #5

Pierwszy raz w nowym roku rzeszowskie Geek Girls Carrots spotkają się już 22 stycznia o godz. 18:00. Klimatyczne wnętrza klubokawiarni HOLA LOLA, przy ul. Mickiewicza 3, będą miejscem dyskusji  na tematy związane z Internetem i nowymi technologiami.

Zapisy na spotkanie dostępne na: ggcrzeszow5.evenea.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Swoim entuzjazmem i niesamowitą pasją będą zarażać:

Monika Czaplicka, w branży znana bliżej jako Kryzysowa Narzeczona, opowie nam o kryzysach, kryzysikach w social media, której nawet jeśli wybuchają w weekendy można przekuć w sukces. To co? Chcecie wiedzieć jak wygrać kryzys?

Maria Wasilewska, psycholog kliniczny, który zboczył z początkowo obranej drogi aby połączyć pracę z pasją do Internetu i nowych technologii. Jak czuje się  humanista w labiryncie branży IT? Marysia z pewnością opowie o jego zakamarkach.

Po spotkaniu będzie szansa ocenić umiejętności kulinarne jednej z naszych organizatorek, która szykuje odrobinę słodkości. Nie zabraknie również networkingu, który tym razem przybierze nieco inną formę. Jeśli chcecie wiedzieć jaką musicie koniecznie pojawić się w HOLA LOLA.

Do zobaczenia!

Monika Czaplicka – w branży social media działa od 7 lat. Specjalizuje się w marketingu szeptanym oraz przygotowywaniu strategii marketingowych. Od kilku lat jest związana z portalem Socjo​ma​nia​.pl. Wykształcenie socjologiczne, zdobyte w trakcie studiów w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, umożliwia jej analizowanie danych i obserwowanie sieci z ciekawej perspektywy. Pracuje dla klientów z różnych dziedzin, ale jej fascynacją pozostają wyzwania, takie jak kryzysy. Prowadzi fanpage Kryzysy wybuchają w weekendy (www.facebook.com/socialmediakryzys) oraz bloga czaplicka​.eu; w listopadzie 2013 roku ukazała się jej debiutancka książka „Zarządzanie kryzysem w social media” wydawnictwa Helion.

Maria Wasilewska – z wykształcenia psycholog kliniczny, od zawsze wielbicielka technologii i Internetu. Wymieniła pracę w szpitalu na pracę w agencjach interaktywnych, przekonując się, że pasję można przekuć w zawód. Obecnie związana z agencją 121PR (www.121PR.pl). Community Manager z wielkim sercem do programowania, czemu wyraz daje organizując warsztaty Code Carrots w Warszawie. Specjalistka od Social Media w Geek Girls Carrots. Po godzinach związana z Balkonetka.pl i Wellfitting.com.

 

 

Partners: