Geek Girls Carrots Rzeszów 1st birthday

Please join us at Geek Girls Carrots’ next meeting in Rzeszów.

We would talk about going global with your start up and how to link museums and new technologies. After the presentations we’ve scheduled the pitching time and networking afterparty! To attend the meeting you need to register first >>

What? Geek Girls Carrots Rzeszów 1st birthday

When? July 24, 6:00 pm

Where? MIKROFON, Matejki street 8A in Rzeszowie

Everybody interested in new technologies is invited!

 

—————————————-

Geek Girls Carrots obchodzą pierwsze urodziny! Przez ostatni rok rzeszowskie Karotki dzieliły się wiedzę i doświadczeniami, prelegentki inspirowały do działania i rozwoju w nowych technologiach, a między uczestniczkami zawiązywały się nowe znajomości a nawet przyjaźnie.

Podczas urodzinowego spotkania będzie okazja do podsumowania ostatniego roku, a na uczestników czekać będzie moc atrakcji.

KIEDY? 24 lipca o godz. 18:00

GDZIE? Klub muzyczny MIKROFON, ul. Matejki 8A w Rzeszowie.

Agenda:

18:10 – powitanie

18:20 – NIESPODZIANKA 🙂

18: 25 – „Go global! O rynku aplikacji mobilnych poza Polską na przykładzie Motivapps”, Kamila Sidor

18:50 – „Muzea i technologie, abstrakcja czy rzeczywistość?”, Zuzanna Stańska

19:10 – after party!…

Po spotkaniu zapraszamy na networking i after party. Będzie szansa podzielić się wrażeniami i porozmawiać o tym, co zainteresowało was najbardziej. Jednak czym byłyby urodziny bez tortu i marchewkowych przysmaków? O pyszne słodkości zadbają nasze zaprzyjaźnione blogerki Magdalena oraz Ania. Będzie szansa na zgarnięcie geekowej biżuterii i gadżetów od Pixel Jewellery oraz bestsellerów wydawnictwa HELION.

Dla spragnionych wrażeń mamy jeszcze jedną niespodziankę: Oculus Rift – okulary do wirtualnej rzeczywistości!

Zapisz się na spotkanie >> Ilość miejsc OGRANICZONA.

Będzie się działo! #goCarrots

Uczestniczki naszego dziesiątego spotkania, poznają dwie fascynujące kobiety, które będą zarażać swoją pasją, inspirować oraz motywować do działań przestrzeni nowych mediów i rozwiązań technologicznych:

Kamila Sidor – jest przedsiębiorcą społecznym, współtwórczynią i CEO społeczności Geek Girls Carrots. Kamila jest inwestorem w startupie technologicznym Motivapps. W 2011 pracując w UBIK Business Consulting i hardGAMMA Ventures współorganizowała pierwszy Startup Weekend w Polsce i zarządzała akceleratorem startupów technologicznych GammaRebels. Kamila jest współzałożycielką anglojęzycznego klubu mówców publicznych Speaking Elephants Toastmasters Club. Została Finalistką V konkursu Bizneswomen roku 2013 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. Znalazła się na liście 25 młodych liderów przyszłości wytypowanych przez Teraz Polska. Lubi podróże, przemawianie publiczne, dobrą lekturę i nocne bieganie.

Zuzanna Stańska – historyk sztuki, właścicielka firmy Moiseum od 2012 roku zajmującej się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury. Tworzy edukacyjne aplikacje mobilne popularne na całym świecie, z których największy zasięg zyskało DailyArt. Przed Moiseum pracowała w pewnym warszawskim funduszu inwestycyjnym i agencji PR. Organizatorka ogólnopolskiej akcji społecznej Dzień Wolnej Sztuki oraz warszawskich spotkań muzealników Metamuzeum, współorganizatorka międzynarodowej konferencji We Are Museums. Regularnie pisze m.in. na muzealnictwo.com, w Magazynie Szum i w F5. Laureatka Young Creative Entrepreneur Award in Poland w kategorii “Culture”, przyznawanej przez British Council Poland.

Partners: