Geek Girls Carrots Ostrava #3

Wanna know how to utilize IT to find a good job? No idea, why people keep mentioning LinkedIn and what is so interesting about it? Would you like to find out what exactly small IT firms and corporations look for in a candidate?

Join us at the Geek Girls Carrots Ostrava MeetUp and we’ll tell you all about it!

When: 26 Oct,  5:30pm
Where: Cineport, Provoz Hlubina, Vítkovická 3263, Ostrava

Free entry! Everyone may join us (not only women).
This is alread the 3rd Geek Girls Carrots MeetUp in Ostrava!

Agenda:

17:30 | Welcome
18:00 | Let’s begin
18:15 | Talks! Meet our speakers: Gabriela Wojaczková (Kvados), Jirka Kratochvíl (entrepreneur) a Michal Křemen (Tieto)
19:45 | Summary
20:00 | Cake, fun & freestyle networking

 

Meet our speakers:

Jiří Kratochvíl

He has started to focus on online marketing in 2004 when he started to work for big travel agencies. Around 2010 he has started to work on his own in online marketing and social networks. His motto is “I do authentic companies on social networks Facebook and LinkedIn”. Both networks are his core business. His clients are KVADOS, Feratt fashion, he has started Facebook for KOUTNÝ, he has trained PRK Partners, Hyundai Mobis, Seryn watches, etc.

 

Michal Křemen

Michal has big experience in human resources. He worked for many significant companies, such as GE Money Bank or Pegatron. He is HR Business Partner in Tieto currently.

 

Gabriela Wojaczková

Since graduation, she works in human resources with a focus on IT. She likes reading books, she is interested in culture, she listens good music and travels independently. This is absolutely freedom for her. What is her working motto? Learning the languages – it increases the degree of freedom. Expanding contacts, networking. She advises – don’t afraid to speak, find healthy self-confidence with good level of humility and modesty. And constantly expand horizons and general knowledge.

Join our Facebook event, check your self in and follow us closely.

Our partners:

Kvados 

Česky

Chceš najít dobrou práci díky IT? Netušíš, proč se vůbec lidi baví o LinkedIn a co je na tom zajímavého? Rád(a) by ses dozvěděl(a), co přesně hledají korporace a menší IT firmy u potenciálních kandidátů?

Přijď na Geek Girls Carrots Ostrava Meetup a my ti řekneme, jak na to!

Kdy: 26. října  v 17:30
Kde: Cineport, Provoz Hlubina, Vítkovická 3263

Vstup je zdarma a je to setkání určené pro všechny (nejen ženy)!
Bude to už 3. setkání českých Geek Girls Carrots v Ostravě!

Co Tě čeká?
17:30 | Vítáme vás
18:00 | Začínáme
18:15 | Přednášky! Budou mluvit: Gabriela Wojaczková (Kvados), Jirka Kratochvil (podnikatel) a Michal Křemen (Tieto)
19:45 | Shrnutí setkání
20:00 | Dort, veselí & networking

 

Představujeme řečníky:

Jiří Kratochvíl

Online marketingu se věnuje na profesionální úrovni od roku 2004, kdy začal dělat online pro velké cestovní kanceláře. Někdy kolem roku 2010 začal podnikat sám na sebe právě v oblasti online marketingu a především na sociálních sítích. Zde razí osobní heslo “Dělám firmy autentické, na sociálních sítích jako Facebook a Linkedin”. Obě sítě tvoří jeho core business, přičemž zde komunikuji za značky nebo manažery nebo vede reklamní kampaně. Mezi jeho klienty patří např. KVADOS, Feratt fashion, rozjížděl  od nuly Facebook pro KOUTNÝ, školil PRK Partners, Hiunday Mobis, Seryn watches, aj. 

 

Michal Křemen

Michal má za sebou bohaté zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, působil ve významných firmách jako je GE Money Bank či Pegatron. Nyní pracuje v Tieto na pozici HR Business Partner.

 

Gabriela Wojaczková

Od ukončení školy pracuje v oblasti personalistiky se zaměřením na IT. Ráda čte, zajímá se o kulturu, poslouchá dobrou muziku a cestuje, jen tak na vlastní pěst. To je pro ní absolutní svoboda. A její pracovní motto a doporučení? Studium jazyků – zvyšuje míru svobody. Rozšiřování kontaktů, networking, ale nepouze účelově, protože to každý pozná. Nebát se ozvat. Najít zdravé sebevědomí a zakomponovat do něj i dávku pokory a skromnosti. A neustále si rozšiřovat obzory a všeobecný přehled.

Připoj se k události na Facebooku, potvrď tam svoji účast a sleduj, co se u nás děje.

Partneři meetupu:

Kvados

Partners: