Geek Girls Carrots Katowice

 

When: Thursday, 10th March, at 6 pm
Where: Fabularna lounge bar & gallery
Warszawska 15
More: Join an event on Facebook!
Language: Meetup held in Polish

 

Agenda:
18:00 – Rozpoczęcie
18:10 – O akcji #bedekodować z Coders Lab
18:15 – Barbara Halska, Współpraca szkoła biznes
18:45 – Piotr Kowalski, Ekonomia współdzielenia na monitorowanym, czyli praktyczne wykorzystanie narzędzi do monitoringu w social mediach na przykładzie JadeZabiore.pl
19:15 – Networking

 

Speakers:

basiaBarbara Halska – nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół
nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju, nagrodzona tytułem Nauczyciel Roku 2014. Współautorka podręczniki do kwalifikacji E13 na kierunku technik informatyk. Promotorka prac innowacyjnych, które zdobywają międzynarodowe sukcesy w Paryżu, Brukseli, Moskwie, Genewie, Seulu. Organizatorka konferencji eduzmieniacze.pl

 

 

 

 

 

 

piotrPiotr Kowalski – właściciel agencji content marketingu PressToRead oraz PR Manager w JadeZabiore.pl. Z branżą marketingową oraz wydawniczą związany od prawie 10 lat. PR-owiec, project manager i wydawca w jednej z pierwszych polskich agencji oferujących rozwiązania oparte na content marketingu. Pracował dla takich firm, jak McDonald’s, Microsoft, AVON, T-Mobile, AXA Direct, Barlinek, SEAT, Goodyear, Nestle, Coca Cola. Obecnie prowadzi agencję PressToRead, obsługując m.in. takie firmy, jak: Ergo Hestia, UNIQA, LEVIS, Grupa DBK, Baltic Wood, British American Tobacco czy Lasy Państwowe. W JadeZabiore.pl odpowiada za marketing oraz media relations.


 

 

 

 

Partner of the meeting:

Coders Lab (www.coderslab.pl) szkoła programowania, mająca oddziały w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Oferuje kursy bootcampowe, podzielone na dwa odrębne moduły – front-end i back-end. Kursy opracowywane są przez praktyków programowania w zgodzie z bieżącymi potrzebami rynku, a ich intensywny tryb to najszybsza droga do zmiany zawodu i rozpoczęcie kariery programisty.

Coders Lab pomaga też absolwentom w procesie zmiany zatrudnienia, organizując targi pracy i współpracując z ok. 30 firmami partnerskimi. Kursy ukończyło już ponad 150 osób.

Najnowszą inicjatywą Coders Lab jest akcja #bedekodowac. W formie wideorelacji z bliska pokazane jest jak wygląda nauka programowania na kursie. Uczestniczki dwóch kursów dzielą się z odbiorcami tym co robią oraz problemami na które natrafiają. Pokazują też ile pracy kosztuje nauka programowania. Szczegóły: www.bedekodowac.pl.

 

Partners: