Geek Girls Carrots Lublin #6

 

Lubelskie Karotki spotykają się już po raz szósty! Podobnie jak podczas poprzednich spotkań, 6. Spotkanie Geek Girls Carrots Lublin będzie kolejną okazją do wzajemnej inspiracji, poszerzenia horyzontów umysłowych, a przede wszystkim… będzie to niezwykła możliwość nawiązania nowych znajomości z innymi kobietami zainteresowanymi tematyką nowych technologii – kobiet, które z nowych technologii korzystają w różnych dziedzinach na co dzień, kobiet, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę w branżach IT, a także kobiet, które chciałyby o nowych technologiach dowiedzieć się czegoś więcej!

Bilety do nabycia za pośrednictwem portalu evenea >>

Uczestnictwo w spotkaniu jest całkowicie bezpłatne.

Co? Geek Girls Carrots Lublin #6

Kiedy? 15.05.2014 17:00

Gdzie? Pi x Drzwi, Aleje Racławickie 6 w Lublinie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami!

Agenda:

17:00 Powitanie

17:15 Agata Frankowska opowie o radościach jakie niesie ze sobą projektowania szkoleń e-learningowych

17:45 Anna Gajos opowie o specyfice pracy związanej z badaniami EEG, o urządzeniach wykorzystywanych w ich przebiegu, a także o zjawisku synestezji, łącząc tematy psychologiczno-

medyczne z zagadnieniami nowych technologii

18.00 – Integracja i rozmowy przy kawie

Prelegentki:

Anna Gajos – asystentka w Instytucie Informatyki UMCS, w którym zajmuje się badaniami EEG, metodami przetwarzania i analizy sygnału oraz modelowaniem aktywności mózgu na podstawie tego sygnału. Swoje badania skupia wokół niezwykłego zjawiska synestezji, wykorzystując w tym celu urządzenia, których unikalność można oceniać na skalę światową. Anna ma także swój wkład w projekt edukacyjny Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji „TESS”, którego celem jest stworzenie nowoczesnych metod nauki matematyki. Anna powie o specyfice pracy związanej z badaniami EEG, o urządzeniach wykorzystywanych w ich przebiegu, a także o zjawisku synestezji, łącząc tematy psychologiczno-medyczne z zagadnieniami nowych technologii.

Agata Frankowska – scenarzystka i twórczyni szkoleń e-learningowych dla różnych grup wiekowych. Pracuje dla firm i organizacji pozarządowych, tworząc kursy na różne tematy – od obsługi klienta po podstawy okablowania strukturalnego. Agata opowie o radościach jakie niesie ze sobą projektowanie rozmaitych szkoleń e-learningowych.

Partners: