Geek Girls Carrots Lublin #3

 

Po przerwie wracamy z jeszcze większą energią!

Spotykamy się 5 lutego o godzinie 17 w PI X DRZWI

Zarejestruj się>> 

Oto, co czeka nas na najbliższym spotkaniu…

Karolina Józwik
… jest grafikiem. Od 2010 roku prowadzi własną firmę Senstudio. Współpracowała między innymi z UMCs-em i Orkiestrą Świętego Mikołaja, obecnie pomaga przy promocji Maratonu Lubelskiego. Opowie nam o swoich projektach, plusach i minusach posiadania firmy, a także o… typografii :), która jest jej hobby.

Stanisław Skulimowski opowie o …
Construct 2 – to narzędzie służace do tworzenia gier 2d. Charakteryzuje się łatwą obsługą, ultra-szybkim prototypowaniem projektów i możliwością szerokiej rozbudowy o dodatkowe właściwości, efekty i tym podobne. Ponad to umożliwia eksport gotowych projektów na wiele platform mobilnych, przeglądarkowych i tradycyjnych. Stanowi dobry wstęp dla osób które chciałby spróbować swoich sił w gamedevie ale nie chcą całe dnie spędzać w kodzie ( chyba że chciałbyś pisać własne dodatki dla tego programu w JavaScripcie ). Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak można stworzyć grę w 15 minut – przyjdź na mój wykład.

A na koniec Nina Jajszczyk …
„Zanim namalujesz, wyobraź to sobie” – aplikacja do tworzenia interfejsów użytkownika.

Dowiesz się, kim są projektanci i architekci interakcji, jakie narzędzia stosują i jak patrzeć na portale, aby dostrzegać je „od strony kuchni”. Zobaczysz też, jak można wykorzystać proste narzędzie aby rozrysować własną wizję strony, portalu lub aplikacji.

Partners: