Digital Transformers – z myślą o cyfrowej transformacji

 

24 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się Digital Transformers – wydarzenie poświęcone rozwiązaniom wspierającym digital transformation w organizacjach. Perspektywa dostawców narzędzi spotka się z punktem widzenia użytkowników reprezentujących tak różne obszary biznesu jak między innymi finanse, logistyka czy sprzedaż.

Tym, co napędza cyfrową transformację, są przede wszystkim przełomowe technologie. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się zarówno udoskonalone narzędzia technologicznych gigantów, jak i nowatorskie projekty, które do niedawna były “zaledwie” dobrze rokującymi start-upami, dziś zaś wyznaczają kierunek, w jakim w najbliższej przyszłości zmierzać będzie digitalizacja biznesu. Na status lidera tych pierwszych zasługuje bez wątpienia IBM reprezentowany na konferencji przez Dana Rebellę, World Wide Solution Leadera, który przedstawi roadmapy flagowych produktów amerykańskiego dostawcy oprogramowania jak choćby Planning Analytics. Przedstawicielem drugiego rodzaju rozwiązań będzie natomiast między innymi Qalcwise – pierwsza polska platforma do tworzenia aplikacji biznesowych bez użycia kodu. – W trakcie Digital Transformers zademonstrujemy zbawienny wpływ no-code na transformację cyfrową – zapowiada współzałożyciel Qalcwise, Krzysztof Kowal – W Polsce to wciąż mało rozpowszechniony trend. Tylko garstka wtajemniczonych zdaje sobie sprawę, że aplikacje można tworzyć w ciągu kilku dni, bez angażowania działu IT, bez instalacji i wdrożenia. To wydarzenie zmieni świadomość jego uczestników – dodaje.

Digital Transformers to nie tylko demonstracje technologicznych nowinek, lecz także dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Nie zabraknie studiów przypadku i success stories z digitalizacji konkretnych obszarów biznesu. – Staraliśmy się wybrać różnorodne projekty z dużych, międzynarodowych firm. Procesy są tam bardzo złożone, przez co digital transformation stanowi ogromne wyzwanie – stwierdza jeden z organizatorów konferencji, Mateusz Bielecki. O swoich doświadczeniach opowiedzą dyrektorzy i managerowie takich przedsiębiorstw jak Naspers, ABB, EY czy Lafarge. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi, czym zajmuje się dział innowacji w firmie z wielkiej czwórki, jak lider branży budowlanej radzi sobie z forecastowaniem sprzedaży za pomocą platformy no-code albo w jaki sposób zmieniło się planowanie i raportowanie w dziale finansowym jednego z największych koncernów medialnych świata dzięki oprogramowaniu IBM. Eksperci w konkretnych rozwiązaniach będą dostępni przy swoich stoiskach przez całe wydarzenie, zawsze gotowi porozmawiać i doradzić w temacie digital transformation w każdym z obszarów biznesu.

Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-tych urodzin Incube CPM, głównego organizatora imprezy. Firma jest jedynym w Polsce platynowym partnerem IBM w kategorii analityki. – Chcemy uczcić dekadę naszej działalności w wyjątkowy sposób. Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich do rozluźnienia się przy stand-upie oraz muzyce na żywi i celebrowaniu tego niezwykłego wieczoru razem z nami – zapowiada Mateusz Bielecki.

http://digitaltransformers.pl/

 

 

Partners: