Coders Lab Szkoła Programowania Partnerem Fundacji Carrots!

 

Najstarsza polska szkoła IT, działająca od 2013 r. aktualnie w dziewięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku i Gdańsku. Łącząc doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, Coders Lab umożliwia szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupia się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców. 

W ofercie Coders Lab jest 10 rodzajów kursów od podstaw m.in Tester, JavaSript, JAVA, PHP, WordPress, C#/.NET, Python. Dostępny jest również kurs Digital UX prowadzony od podstaw – pierwszy tego typu kurs w Polsce.

Wszystkie kursy odbywają się w siedzibach firmy i na bazie autorskich materiałów, takich samych niezależnie od miejsca kursu. Dzięki dbałości o jakość kursów oraz uczestnictwie w programie Career Lab, absolwenci mają bardzo dużą szansę na znalezienie pracy – 82% z nich znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: https://coderslab.pl.

Potrzebujesz programistów do swojej firmy? Organizujemy kursy dedykowane w całości dopasowane do Twoich potrzeb. Szczegóły tutaj: https://coderslab.pl/pl/kursy-b2b.

Partners: