Carrots Meetup Warsaw #52

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim ostatnie warszawskie spotkanie w tym roku. Spotkajmy się na inspirujących prezentacjach i zaczerpnijmy wiedzy od znakomitych prelegentek. Już wkrótce dostarczymy Wam więcej informacji, stay tuned!

Agenda spotkania:

18:30 – 19:00 Rejestracja

19:00 – 19:15 Networking

19:20 – 19:50 Ania Świątkowska – Brak rutyny i stabilność – czy to możliwe?

19:50 – 20:20 Agata Bona – VR in Neuroprogress

20:50 – Get more social – poznajmy się! 🙂

Miejsce: Explorer HQ, Al. Jerozolimskie 81, 20 piętro

Ania Świątkowska – Senior IT Manager

W pracy i życiu prywatnym łączy pasję do współpracy z ludźmi, rozumienia ich potrzeb oraz doradzaniu w rozwoju, z pasją do optymalizacji wszelakich procesów, w szczególności pozwalającej zyskać czas na to co najważniejsze. Absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej, Matematyki Stosowanej i Informatyki na Politechnice Łódzkiej oraz Scientific Computing na Universtiry of Jyväskylä w Finlandii.

Od 13 lat pracuje na menedżerskich stanowiskach w globanym dziale IT w Warszawie w firmie Procter&Gamble. Podczas swojej kariery zawodowej pełniła role: analityka systemów IT, projektanta rozwiązań IT, kierownika projektów, lidera zespołów project managerów i operations managerów oraz globalnego architekta. Prywatnie mama sześcioletniej Doroty i dziesięcioletniej Marty, w których z pasją kształtuje zamiłowanie do dobrego jedzenia, gotowania i muzyki hard-rockowej.

Agata Bona 

Unikatowe połączenie kompetencji myślenia systemowego, długofalowego oraz dogłębnego zrozumienia trendów (szczególnie technologicznych) oraz niepewności kształtujących przyszłe pola gry w różnych sektorach,  z  postawą przedsiębiorczą i doświadczeniem startupowca, wsparte kulturą pracy korporacyjnej oraz wiedzą i doświadczeniem marketingowca.  

Od 7 lat doradca/moderator strategiczny, ze specjalizacją procesową: strategiczna antycypacyjna analiza przyszłości, określenie przyszłych pól gry poprzez prototypowanie scenariuszy przyszłości i ich implikacji dla możliwości biznesowych, opcji strategicznych oraz pożądanych innowacyjnych modeli biznesowych organizacji. Metodyka: planowanie scenariuszowe w połączeniu z design thinking.

Równolegle przedsiębiorca od lat 8 (e-commerce, neurobiznes z wykorzystaniem virtual reality w modelu SaaS, food tech) działający w ramach społeczności TechHub na Warsaw Campus. Studia podyplomowe IT w biznesie na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

Wcześniej – ponad 10 letnie doświadczenie jako marketingowiec w największych korporacjach. Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu marką od koncepcji prezentowanej w fabryce po wielomilionowe kampanie reklamowe ATL i BTL, a także tworzenia produktów i koordynacji prac z działami R&D oraz produkcji. Bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej, medycznej i FMCG oraz e-commerce i styku nauka -biznes.

Pasje i zainteresowania: NeuroTech/NeuroScience: szczególnie funkcje poznawcze, innowacje dysruptywne, innowacyjne modele biznesowe, startupy, spin off/out, badania i rozwój,  komercjalizacja.

 

Pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie: http://carrotswarszawa52grudzien.evenea.pl/

Daj znać znajomym, że będziesz, dołącz do naszego wydarzenia nie tylko na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1187466801348345/

 

 

Partners: