13 sierpnia – Geek Girls Carrots Szczecin

Będzie to spotkanie inne niż dotychczasowe, siądziemy przy kawie czy piwku i pogadamy o aplikacjach. Nie będziemy Was prosić o uwagę i wyłączenie telefonów. Wręcz przeciwnie, zabierajcie swoje pady, smartphony i przy dobrej kawie przetestujemy aplikacje naszych gości. A naszymi gośćmi będą:

Patryk Rogowski, który wraz z Jakubem Sobczyk i Wojciechem Mycka, stworzył aplikację Nocna Jazda Szczecin, służącą do wysyłania powiadomień typu push do użytkowników, które informują o miejscu i czasie kolejnego spotu NJS.
Paweł Zienowicz, Natalia Kaplita, Michał Wojtalewicz, Michał Tołek, autorzy aplikacji Azil – Aplikacji mającej na celu informowanie kierowców w jakiej strefie płatnego parkowania się znajdują i umożliwienie kupienia biletu parkingowego.
Paweł Zienowicz poopowiada nam jeszcze o swoim “dziecku”, czyli o Road Recorder, to aplikacja przeznaczona dla wszystkich kierowców.

Kiedy: środa, 13 sierpnia, godz. 17:00
Gdzie: Spalarnia Kultury, ul. Śląska 3

Spalarnia Kultury szykuje dla nas rabat na swoje smakołyki i napoje. Zapraszamy Was serdecznie, już przebieramy nóżkami z niecierpliwością wypatrując przyszłej środy.

Rejestracja pod adresem www.ggcszczecincafe.evenea.pl

Partners: