Pierwsze spotkanie Geek Girls Carrots w Kielcach

Data: 28 listopada 2013

Miejsce: Good Luck Cafe, ul. Duża 7, Kielce

Godzina: 19.00

Zarejestruj się >>

Jesień w świętokrzyskiem pożegnamy premierowym Geek Girls Carrots w Kielcach. Skoro to nasz lokalny debiut, to nie może zabraknąć na nim współzałożycielki Geek Girls Carrots, Kamili Sidor! Kamila opowie o tym “skąd te GGC”, czyli jak i w jakim celu powstały Geek Girls Carrots.

W drugiej części czekają nas dwa wystąpienia kobiet kochających nowe technologie, z których dowiemy się więcej nt. zwinnych metod zarządzania projektami IT oraz poznamy historię projektantki komunikacji wizualnej w branży nowych technologii…

Jeśli chcesz krótko zaprezentować swój projekt, znaleźć współpracowników, mentora czy co-foundera – napisz do nas, damy Ci jedną minutę na scenie! 😉 Kontakt: Małgorzata Plichta (malgorzata.plichta@gmail.com) oraz Paula Aschette Dulnik (pauladulnik@gmail.com).

Agenda

19.00 Powitanie: Małgorzata Plichta i Paula Dulnik

19.05 Kamila Sidor: „Skąd te Geek Girls Carrots?”

19.15 Patrycja Cieślak „Co ja robię tu? Projektantka grafiki w nowych technologiach”

19.45 Monika Nartowska “Pierwsze kroki w rytmie Agile, czyli zwinność w projektach IT”

20.15 Networking

21.00 Płynne przejście z networkingu do Afterparty 😉

O prelegentkach:

Monika Nartowska

Pracuje w branży IT od 14 lat. Jest analitykiem, projektantem i programistą w projektach informatycznych w firmie Altar Sp. z o.o.  Obecnie programuje aplikacje głównie w Javie, HTML i JS. W ostatnim czasie mocno pasjonuje ją front-end, tworzenie aplikacji typu SPA (Single Page Application) oraz techniki UX. Kocha taniec i kreatywne szaleństwa ze swoimi dziećmi.

Patrycja Cieślak

Z wykształcenia projektant komunikacji wizualnej. Dyplom magisterski na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie obroniła w 2012 roku. Pracowała w kilku firmach i agencjach reklamowych jako grafik. Obecnie prowadzi własną działalność w Kielcach – w 2013 roku założyła studio projektowe (“Niezłe studio”), które specjalizuje się projektowaniu grafiki użytkowej, w tym stron internetowych. Wyróżniona w kilku konkursach plastycznych i projektowych.

Partners: