Kolejny przystanek na trasie 4Developers – Łódź!

Festiwal 4Developers wyruszył w świat, by jeszcze bardziej zintegrować polską społeczność IT! 9 listopada 2017 zapraszamy na kolejną lokalną edycję wydarzenia – 4Developers Łódź!

Ale o co chodzi?

Festiwal 4Developers to wydarzenie od lat obecne w polskim kalendarzu IT. Z roku na rok przyciąga coraz więcej programistów, przedstawicieli firm i studentów, którzy mogą wziąć udział w wykładach i merytorycznych dyskusjach. Tegoroczna edycja po raz kolejny brawurowo pobiła swój rekord – wzięło w niej udział ponad 1800 osób!

Ogromne zainteresowanie wydarzeniem oraz rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy sprawiły, że organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskiego środowiska programistycznego. Tak właśnie powstała idea lokalnych edycji 4Developers – Łódź to kolejne z serii spotkań.

Kto, gdzie, jak?

Formuła łódzkiego wydarzenia pozostaje taka sama jak w przypadku głównej edycji. 4Developers Łódź to jeden dzień praktycznych wykładów i warsztatach w ramach czterech ścieżek odpowiadających lokalnym potrzebom szkoleniowym: Databases, JVM, JavaScript i Agile. Szczegółowy program można znaleźć na stronie wydarzenia.

Integrujemy polską społeczność IT

Jak zawsze celem 4Developers jest integracja interdyscyplinarnych społeczności IT. Pomóżcie w jego realizacji, dołączcie razem z nami! Podczas rejestracji odbierzcie 20% zniżki korzystając z kodu: ggc-ldz

Więcej informacji i rejestrację znajdziecie na: https://lodz.4developers.org.pl

Partners: