Geek Girls Carrots Białystok #16

19 marca (w środę) o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie społeczności Geek Girls Carrots w Białymstoku! Będzie mowa o zarządzaniu zespołem i projektami w agencji interactive (Agnieszka Kudraszow, Managing Director Inifnity Group, Białystok) i Big Data – czyli jak i po co marketerzy zbierają informacje o każdym z nas (Diana Dubko, Warszawa).

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp wolny po rejestracji >>

Więcej informacji znajdziecie na Facebook’u>>

Agenda:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10 Agnieszka Kudraszow – „Budowanie nie-korporacji”

18:40 Diana Dubko – “I Ty możesz być Wielkim Bratem! Big Data przyszłością marketingu?“

19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15 Networking

Będą prezenty!

– Inspirująca książka Sheryl Sandberg – COO Facebooka – „Włącz się do gry”. Prezenty ufundowało Wydawnictwo Sonia Draga

– Sesja fotograficzna na portret wizerunkowy – od PackshotStudioLink

poglądowy>>

Poczęstunek-niespodziankę na spotkanie przygotuje Twardy Szparag. Walentyn to wielki miłośnik francuskiego cukiernictwa, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę magnifique!

Prelegentki:

Agnieszka Kudraszow – z wykształcenia architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Od początku zawodowo związana z branżą interaktywną. Współzałożyciel i współwłaściciel agencji interaktywnej Infinity Group. Rozwijając firmę kolejno przekazywała swoje kompetencje w ręce pracowników (projektowanie graficzne, pozyskiwanie i obsługa klienta, strategia obecności marki), by obecnie skupić się na dbaniu o wizerunek i jakość pracy w Infinity.

Diana Dubko – karierę zawodową zaczynała w IT i lokalizacji (lokalizacyjna obsługa globalna Google’a), a następnie pracowała w wiodących polskich agencjach digitalowych (Hypermedia Isobar, 180Heartbeats, Ars Thanea), obsługując klientów globalnych i lokalnych. W GGC od września 2013 roku jest webmasterem i zajmuje się aktualizacją strony www. Obecnie planuje powrót do IT, a w międzyczasie uczy się programowania, robi kolejne studia podyplomowe oraz planuje własny start-up.

Do zobaczenia!

 

Partners: