Geek Girls Carrots Białystok #19

11 czerwca (w środę) o godz. 18.00 odbędzie się 19. spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Białystok. Będziemy dużo mówić o mediach społecznościach, a także o fascynującym spotkaniu dwóch światów: kultury i technologii.

Nasi goście to dwie niezwykłe geek girls, które pasję łączą z pracą: Emilia Kozłowska – dyrektor białostockiego oddziału agencji Isobar Poland oraz Diana Stelowska – specjalistka PR, zafascynowana nowymi mediami i tym, w jaki sposób łączą kulturę z jej odbiorcami. Zatem – pasjonaci social media i wszyscy zaangażowani w tworzenie i promowanie inicjatyw kulturalnych – obecność obowiązkowa!

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp wolny po rejestracji na Evenea >>

Wydarzenie na Facebooku >>

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10 Emilia Kozłowska, Isobar Poland (www.isobar.com/) – o trendach w mediach społecznościowych

18:40 Diana Stelowska – o wykorzystaniu nowych technologii i mediów w promocji kultury

19:15 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15 Networking / Afterparty

W programie także:

– prezenty książkowe od Księgarni Internetowej Selkar (http://selkar.pl )

– marchewkowy poczęstunek-niespodzianka

– mnóstwo nowych, inspirujących znajomości

Emilia Kozłowska – absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Od kilku lat związana z marketingiem i zarządzaniem projektami. Obecnie dyrektor białostockiego oddziału Isobar Poland. W swojej pracy odpowiada m.in za wizerunek w mediach społecznościowych największych marek w Polsce, takich jak Microsoft czy Play. Prywatnie i zawodowo uzależniona od Facebooka. W wolnych chwilach oddaje się przyjemności czytania książek. W szczególności tych związanych z samorozwojem i

Diana Stelowska – doktorantka na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Uniwersytet Warszawski. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych (praca dyplomowa z zakresu sponsoringu kultury) i Historii Sztuki (praca dyplomowa dot. promocji muzeów sztuki) na UW oraz podyplomowej organizacji produkcji filmowej w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej. Zawodowo zajmuje się PR-em i mediami społecznościowymi w różnych branżach (kultura – film Wałęsa oraz Miasto44, real estate – Warsaw Spire, Plac Vogla, rozrywka – Syreni Śpiew, Warszawa Powiśle). Mieszka i pracuje w Warszawie. Interesuje się sztuką, sportem i wykorzystaniem technologii w promocji kultury (blog: kulturanowemedia.wordpress.com).

 

 

Partners: