Drugie spotkanie Geek Girls Carrots w Kielcach

Tuż przed świętami czeka nas drugie i ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie Geek Girls Carrots w Kielcach – już 19 grudnia! Czekją dwa bardzo inspirujące wystąpienia, a ich częścią wspólną będzie zagadnienie kształtowania wizerunku/budowania marki – tak swojego produktu, jak siebie samego.

Agenda spotkania

19.00 Powitanie: Małgorzata Plichta i Paula Dulnik

19.05 Katarzyna Pura “Odbiorcą mężczyzna, pomysłodawcą kobieta – jak zbudowałam markę Tabletowo?”

19.35 Rafał Sobierajski “Personal branding w erze nowych mediów”

20.05 Networking

20.30 Płynne przejście z networkingu do Afterparty ;)…

Prelegenci:

Katarzyna Pura – właścicielka i redaktor naczelna Tabletowo.pl. Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (komórki, tablety, itp.) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo młodego wieku może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.

Temat prelekcji: “Odbiorcą mężczyzna, pomysłodawcą kobieta – jak zbudowałam markę Tabletowo?” (20 min.)

Rafał Sobierajski – specjalista ds. mediów społecznościowych z pięcioletnim backgroundem PRowym. Fan mediów (nie tylko nowych), po godzinach muzyk rockowy, uzależniony od szelestu książkowych kartek, zakochany w Bieszczadach.

Temat prelekcji: “Personal branding w erze nowych mediów” (20 min.)

Jeśli chcesz zaprezentować swój projekt, znaleźć współpracowników, mentora czy co-foundera – napisz do nas, damy Ci jedną minutę na scenie!

Kontakt:

Małgo Pliszta (malgorzata.plichta@gmail.com)

oraz Paula Aschette Dulnik (pauladulnik@gmail.com)

Zarejestruj się na spotkanie >>

Partners: