Coders Lab Szkoła Programowania Partnerem Fundacji Carrots!

Najstarsza polska szkoła programowania, działająca od 2013 r. aktualnie w dziewięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku i Gdańsku. Organizuje intensywne kursy, podczas których uczy umiejętności potrzebnych na rynku pracy. Stawia na praktykę, stałą opiekę mentora oraz budowanie praktycznego portfolio własnych projektów.

W ofercie Coders Lab jest 10 rodzajów kursów I stopnia (m.in Tester, JavaSript, JAVA, PHP, WordPress, C#/.NET, Python) oraz 2 kurs II stopnia (Node.js oraz PHP). Dostępny jest również kurs Digital UX prowadzony od podstaw – pierwszy tego typu kurs w Polsce.

Wszystkie kursy odbywają się w siedzibach firmy i na bazie autorskich materiałów, takich samych niezależnie od miejsca kursu. Dzięki dbałości o jakość kursów oraz uczestnictwie w programie Career Lab, absolwenci mają bardzo dużą szansę na znalezienie pracy – 82% z nich znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://coderslab.pl.

Potrzebujesz programistów do swojej firmy? Coders Lab organizuje kursy dedykowane w całości dopasowane do Twoich potrzeb. Szczegóły tutaj: https://coderslab.pl/pl/kursy-b2b.

Partners: