Geek Girls Carrots Bydgoszcz

Karotkowe urodziny, czyli jak wsiąść do pociągu IT

 

Z okazji swoich 3. urodzin Bydgoskie Karotki przygotowały wydarzenie, na które zostali zaproszeni specjalni Goście, którzy zgodzili się podzielić swoim doświadczeniem,  bydgoskie firmy IT przygotowały prezenty dla uczestniczek i uczestników. Będzie się działo!

Agenda spotkania

18.00. Tomasz Kruszewski „Innowacja – kogo zabrać na pokład”

18.30. Joanna Poziemska „Branża IT – fantazja, marzenie czy cel?”

19.00. Networking 🙂

19.30. Ilona Skarbowska „Fundacja Carrots”

 

Prelegenci:

IMG_2650Tomek Kruszewski – Przedsiębiorca i Wizjoner, założyciel, dyrektor i ojciec sukcesu programistycznej firmy T Komp. Dzięki zaangażowaniu i skutecznej strategii z oprogramowania wspomagającego Zintegrowane Systemy Zarządzania korzysta  obecnie ponad 200 dużych, międzynarodowych organizacji z całego świata. Tomek jest też Członkiem Komitetu Polskiej Nagrody Jakości, Komitetu Technicznego PKN opiniującym międzynarodowe normy ISO w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz prestiżowej Polsko-Amerykańskiej Rady Programowej. Obecnie zajmuje się wprowadzeniem na rynek globalny innowacji w skali światowej pod nazwą RevDeBug.


 

IMG_2651Joanna Poziemska – bydgoska organizatorka Karotek od ponad 2 lat. Z wykształcenia finansistka, z zamiłowania statystyczka, trenerka i coach z pasją przekazywania wiedzy i umiejętności, początkująca programistka RoR. Obecnie analityczka biznesowa w firmie programistycznej. Zmieniała swoje życie wiele razy, gdyż jest POPRAWNĄ optymistką, która zawsze osiąga to, co chce. Czasem nawet to, co innym wydawało się zupełnie niemożliwe. Prywatnie mama dwóch nastolatek, nurek i miłośniczka Joanny Chmielewskiej. Przemierza życie i świat w  poszukiwaniu najlepszej kawy i wina.

 IMG_2652Ilona Skarbowska.
Jest związana z Geek Girls Carrots od ponad 2 lat – najpierw w Warszawie, późnej w teamie centralnym. Sama jest najlepszym przykładem pozytywnego wpływu Karotek. Skończyła grafikę komputerową na PJATK, zawodowo zajmuje się projektowaniem UX/UI. Pasjonuje się zarówno rozwojem technologii jak i zmianami społecznymi, które za sobą niesie.

 

 


Urodziny odbędą się 21.06.2017 o godz. 18.00. w CafeKino. Wstęp jest wolny, wystarczy pobrać bilet wstępu ze strony: www.carrotsbydgoszcz27.evenea.pl

Aktualności: www.facebook.com/events/292599381166176

Można również dołączyć do grupy na facebooku Geek Girls Carrots Bydgoszcz

Partners: