Geek Girls Carrots Białystok #15

26 lutego (w środę) o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Białystok. Będzie mowa o blogowaniu, testowaniu i Big Data – czyli jak i po co marketerzy zbierają informacje o każdym z nas. Tak, o Tobie również 🙂

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji >>

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u>>

Agenda:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10 Natalia Tur – „Poza schematami: testowanie życia wg Nishki.”

18:40 Diana Dubko – “I Ty możesz być Wielkim Bratem! Big Data przyszłością marketingu?“

19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15 Networking

Prelegentki:

Natalia Tur vel Nishka – z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania blogerka. Prowadzi bloga www.nishka.pl, na którym przedstawia swoje rodzinne perypetie w formie anegdotek, dykteryjek i dialogów z córkami: 8- i 13-letnią. Główne motto bloga: „Mów, co myślisz. Myśl, co mówisz.” Współpracuje również z firmą Testility przy tworzeniu bloga o testowaniu oprogramowania.

Diana Dubko – karierę zawodową zaczynała w IT i lokalizacji (lokalizacyjna obsługa globalna Google’a), a następnie pracowała w wiodących polskich agencjach digitalowych (Hypermedia Isobar, 180Heartbeats, Ars Thanea), obsługując klientów globalnych i lokalnych.W Geek Girls Carrots od września 2013 roku jest webmasterem i zajmuje się aktualizacją strony www. Obecnie planuje powrót do IT, a w międzyczasie uczy się programowania, robi kolejne studia podyplomowe oraz planuje własny start-up.

Na uczestników spotkania czekają smakowite, geekowskie muffinki przygotowane przez Małgosię – autorkę bloga Muffin Love.

Bierzcie dobre humory, ciekawe pytania do prelegentek – i widzimy się!

 

Partners: