Geek Girls Carrots Białystok #17

23 kwietnia (w środę) o godz. 18.00 odbędzie się 17. spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Białystok. Tematyka: pasja, moda, technologia i (dochodowe!) startupy – czyli to, co geek girls lubią najbardziej!

Odwiedzą nas fantastyczni goście: Aleksandra Jarośkiewicz i Paweł Kocon – twórcy Fun in Design, internetowej platformy umożliwiającej projektowanie butów, zwycięzcy SturtupFest 2012. Ich prezentację poprzedzi wystąpienie Emilii Ostapowicz z Xevin Lab, która omówi najczęstsze błędy popełniane przez młodych przedsiębiorców poszukujących inwestora. Których to błędów, jak łatwo możemy się domyślić, Ola i Paweł skutecznie uniknęli.

Miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok …

Wstęp wolny po rejestracji >>

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>

Agenda

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok

18:10 Emilia Ostapowicz, Xevin Lab – „10 grzechów głównych w poszukiwaniu inwestora””

18:40 Aleksandra Jarośkiewicz i Paweł Kocon, Fun in Design – „Jak połączyć modę z technologią i

szybko zacząć na tym zarabiać“

19:15 Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników

19:15 Networking / Afterparty

Poczęstunek-niespodziankę na spotkanie przygotuje Twardy Szparag.

Aleksandra Jarośkiewicz – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, japonistka. Pomysłodawczyni i współzałożycielka Fun in Design. Przed założeniem własnej firmy zajmowała się marketingiem, pracowała m.in. w L’Oreal. Zawsze uwielbiała wyzwania zawodowe, podczas studiów pracowała nawet jako stewardessa w PLL LOT. Pasjonatka kultury japońskiej, świata e-commerce i trendu mass customization.

Paweł Kocon – z wykształcenia politolog, z doświadczenia PR-owiec. Współtwórca Fun in Design, odpowiedzialny za promocję marki. Wcześniej związany z Pracuj.pl, a także WARTĄ i Kredyt Bankiem, w których zajmował się komunikacją wewnętrzną i budowaniem wizerunku tych firm jako pracodawców. Zwolennik myślenia, że najważniejszy jest pomysł, a potem dostosowanie go do możliwości budżetowych firmy, a nie na odwrót. Varsavianista amator.

Emilia M. Ostapowicz – analityk finansowy w Xevin Lab – pierwszym inkubatorze technologicznym w Białymstoku – gdzie zajmuje się preinkubacją projektów IT. Studiowała Informatykę oraz Ekonomię na Uniwersytecie w Białymstoku i Uniwersytecie w Oldenburgu w Niemczech. Posiada 4-letnie doświadczenie w obszarze finansów w zakresie weryfikacji projektów inwestycyjnych, budżetowania przedsięwzięć IT, sporządzania prognoz, analiz finansowych i biznes planów oraz pozyskiwania środków finansowych na uruchomienie i rozwój projektów technologicznych. Doradzała w szeregu transakcji z zakresu inwestycji w projekty IT. Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszaru nowych technologii, Internetu i rozwiązań mobilnych.

Nie może Was zabraknąć – widzimy się!

Partners: