Krakowskie Geek Girls Carrots #13

Spotykamy się 28 lutego (piątek) w Pauza In Garden (ul. Rajska 12) o godz. 19!

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji>>

Agenda:

19:00 Powitanie, kilka słów nt. Geek Girls Carrots, koordynatorka Ania Błaszczyk

19:10 Barbara Fusińska, BaseCRM,

19:35 Zuzanna Zapolska, Piria, MagneSowy,

20:00 Networking i after party

Dzięki uprzejmości Pauza In Garden mamy możliwość pozostać tam także na after party!…

Poznajcie nasze prelegentki:

Barbara Fusińska – pracowała w małej, średniej oraz dużej firmie, pełniąc role zarówno programistki, architekta, jak i kierownika. Od samego początku związana jest z platformą .Net, tworząc najpierw aplikacje desktopowe, a następnie webowe. Obecnie wspiera zespół tworzący Base CRM jako programistka Windows Phone. Poza pracą nałogowo ogląda seriale, prowadzi zajęcia na AGH, sesje coachingowe i szkolenia.

Żywiołowo reaguje na słowo rozwój we wszystkich odmianach – szkolenia, konferencje, zwykle i niezwykle rozmowy. Wciąż szuka okazji, by odkrywać potencjał drzemiący w każdym człowieku.

Zuzanna Zapolska – z zawodu socjolog i marketingowiec. Ukończyła studia na UAM w Poznaniu i AIT w Irlandii. We Wrocławiu prowadzi agencję eventową Piria (ww.piria.pl) Przez wiele lat zaangażowana w organizację imprez charytatywnych, wystaw i koncertów. Późniejsze doświadczenia zdobywała zajmując się PRem i Teambuildingiem. Pasjonują ją nowe wyzwania, im bardziej skomplikowane tym lepiej. Jest współtwórczynią start-upu MagneSowy (www.magnesowy.pl) i już realizuje kolejny. Do Geek Girls Carrots sprowadziła ją ciekawość i potrzeba dyskutowania o magii nowych technologii.

 

Partners: