Szczecin Geek Girls Carrots #9

Już 15 stycznia zapraszamy Was na noworoczne spotkanie szczecińskich Karotek ! Jako, że Nowy Rok jest czasem nowych postanowień i pomysłów, my również szykujemy dla Was moc atrakcji 🙂

Spotkanie odbędzie się w Cafe Popularna, ul. Panieńska 20.

Tym razem w roli prelegentów gościć będziemy Panie, które zabiorą nas w świat możliwości marketingu oraz przyjaznego projektowania UX.  Magdalena Grzeszkowiak, opowie, co i jak możemy zrobić z pomocą buzz marketingu. Agata Gałaj mówić będzie o projektowaniu z dala od komputera. Natomiast Paulina Maltańska-Hernandez omówi jak działa marketing internetowy i jakimi dysponujemy narzędziami….

Agenda spotkania

17:30 – Wspólne powitanie Nowego Roczku

17:45 – Paulina Hernandez „Inbout marketing – daj się poznać”

18:15 – Magdalena Grzeszkowiak  „Buzz marketing – co możemy szepnąć”

18:45 – Przerwa

19:15 –Agata Gałaj „Projektowanie z dala od komputera, czyli kolorowe techniki UX”

Od 20:00 zapraszamy na Networking oraz After Party!

Prelegenci o sobie:

Paulina Aleksandra Maltańska-Hernandez jest konsultantem ds. marketingu internetowego oraz coachem biznesu. Współpracuje z przedsiębiorczymi kobietami z USA, Australii, Kanady i UK tworząc i wdrażając zintegrowane systemy promocji firm w internecie. Przygoda z marketingiem internetowym zaczęła się w 2009 roku, kiedy to założyła pierwszy internetowy outlet z markową odzieżą w Polsce. Tak odkryła swoją pasję do wszelkich zagadnień związanych z marketingiem internetowym. Swoją wiedzę oraz kreatywne podejście wykorzystywała przy tworzeniu licznych internetowych start-upów. Od 2012 roku prowadzi swoją drugą firmę, w ramach której świadczy usługi konsultingowe i coachingowe dla kobiet, które chcą skutecznie promować swoje produkty i usługi w internecie.

Magdalena Grzeszkowiak jest absolwentką US Wydziału Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania. Od wielu lat związana z branżą e-commerce i marketingiem internetowym. Posiada doświadczenie w usability, kampaniach social media oraz displayowych, pozycjonowaniu, Google Adwords, buzz marketingu oraz performance marketingu. Pasjonuje się sportem, głównie piłką nożną. Fotograf sportowy, należący do International Sports Press Association. Jest także wydawcą i współpomysłodawcą zachodniopomorskiego portalu sportowego Ligowiec.net.

Agata Gałaj, freelancerka od prawie 10 lat związana z Grupą o2.pl jako redaktor serwisów kobiecych. Doświadczona copywriterka i grafik DTP, mająca na swoim koncie kilkuletnią współpracę z dużymi szczecińskimi agencjami reklamowymi. Zawodowo zajmuje się także działaniami PRowymi, brandingiem i e-marketingiem. Z zamiłowania UX designerka i tester usability – prowadzi tematycznego bloga www.uxforlife.blogspot.com. Obecnie odkrywa uroki pracy ze szczecińskimi startupami branży IT w dziedzinach socialcommerce i Big Data.

Dołącz do spotkania na Facebook’u>>

 

Partners: