Przedwakacyjne inspiracje na Geek Girls Carrots w Szczecinie!

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Zanim jednak rozjedziemy się po świecie, spotkajmy się na 12 spotkaniu Geek Girls Carrots Szczecin! Może to właśnie Ty wygrzewając się pod palmą wymyślisz swój startup, a do tego zainspirują Cię nasze prelegentki Karolina i MałgosiaJ

Dziewczyny opowiedzą o startup’ach: ShinyBox, który w czerwcu obchodzi swoje drugie urodziny oraz Styllove.com, który wygrał ostatni maraton programistyczny – Nethack. Będzie bardzo inspirująco, a czas umili nam pyszna kawka z Fabryka Bistro na Deptaku oraz ciasto marchewkowe Kasi!…

Widzimy się ponownie w cowork.mode przy ul. Niedziałkowskiego 26a/1. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca (czwartek), a zaczynamy tradycyjnie o 17.30. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja >> Po inspirujących prelekcjach zapraszamy na networking w ogrodzie.

Partnerami spotkania są: Cowork.mode, ArtAddict, LanTech oraz Fabryka Bistro na Deptaku.

Agenda

17:30 Powitanie

17:45 Karolina Jędraszewska – „Popularyzacja modelu subskrypcyjnego w Polsce w oparciu o ShinyBox”

18:30 Małgorzata Maksjan – „Startup w dobrym stylu”

19:15 Networking

Prelegentki

Karolina Jędraszewska – od 2,5 roku związana z branżą e-commerce i marketingiem internetowym. Realizuje się jako product manager ShinyBox, wyznaczając nowe standardy w segmencie beauty box’ów w Polsce. Wcześniej, związana zawodowo z branżą medyczną. Zajmowała się wdrażaniem systemu teleradiologicznego oraz informatyzacją placówek ochrony zdrowia.

Styllove.com – „Dobry pomysł to połowa sukcesu” – to dewiza zespołu Styllove.com Zaczęło się zwyczajnie: ktoś rzucił pomysł, ktoś go podchwycił, pozostali rozwinęli. Ekipa zapaleńców rozważała stworzenie algorytmu, który na podstawie niewielkiej ilości danych wyświetli wyniki, mówiące użytkownikowi, jakim jest typem urody, i jakie kolory, i fasony ubrań będą pasować do niego najlepiej. Każdy wniósł coś innego i każdy z liczącego obecnie dwanaście osób zespołu jest po części autorem sukcesu tego projektu. Mimo, iż każdy z nich jest indywidualistą, łączy ich zapał do pracy i wiara w sukces projektu.

Partners: