Carrots Meetup Łódź #26

When: Tuesday, 26th April, at 7 pm

Wher: 6 dzielnica, Piotrkowska 102, II piętro

More: https://www.facebook.com/events/1574278242886810/

Language: Meetup held in Polish

Agenda:
19:00 – Rozpoczęcie
19:10 – Agnieszka Kotowicz – Rekrutacja techniczna oczami developera
19:40 – Ola Cholewińska – interaktywny wywiad 
20:10 – Networking

Prelgentki:
IMG_20160402_083746Agnieszka Kotowicz – Po studiach na Politechnice Łódzkiej oraz praktykach w różnych firmach przyszedł czas na pierwszą prawdziwą pracę. Moja decyzja narodziła się po Akademickich Targach Pracy. Zaczęłam pracować w Ericpolu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, bo to już 5. rok mojej przygody z tą firmą. Do tej pory brałam udział w projektach o tematyce telekomunikacyjnej w różnych węzłach sieci komórkowej, a obecnie zajmuję się automatyzacją testów z użyciem języka Java. Angażowałam się również w dodatkowe projekty jak na przykład „Ericpol Summer School” (w poprzedniej edycji prowadziłam szkolenia wakacyjne z MySQL) czy promowanie marki Ericpola w czasie targów i konferencji – daje mi to dużą przyjemność z dzielenia się wiedzą i z poznawania potencjalnych przyszłych współpracowników. Po pracy nadal działam na wysokich obrotach biegając (obecnie szykuję się do biegu LCJRun w maju, a potem do półmaratonu, może jeszcze nawet w tym roku), uprawiając crossfit oraz pole dance.

 

ola

Ola Cholewińska – związana jest z firmą Ericpol już od ponad 12 lat, pełniąc dotychczas ponad 5 ról w organizacji. W czasie wywiadu poznacie barwną ścieżkę kariery Oli oraz dowiecie się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 Ericpol logoPartnerem spotkania jest Ericpol – firma informatyczna, działającą od 1991 roku na międzynarodowym rynku. Pracując u nas masz szansę zdobyć doświadczenie w projektowaniu, kodowaniu, testowaniu i wdrażaniu złożonych systemów teleinformatycznych. Między innymi dzięki Twojej pracy ponad miliard ludzi na całym świecie będzie mógł korzystać z telefonów komórkowych. Ericpol dostarcza również oprogramowanie dla branży automotive, a także sektorów bankowego, medycznego oraz przemysłu. Nasze projekty to dobra okazja, aby wyjechać w ramach pracy na kontrakty zagraniczne. Od kwietnia 2016 roku jesteśmy częścią grupy Ericsson, największego na świecie dostawcy technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych.

Partners: