3CityNetConf Gdańsk

netkonf_GGC2

Technologie .Net i Azure nie są Wam obce, ale z chęcią dowiecie się na ich temat więcej od najlepszych? Już w najbliższy poniedziałek 18 kwietnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER rusza konferencja 3CityNetConf.

Główny temat spotkania to rozwiązania i trendy obowiązujące przy wytwarzaniu oprogramowania w oparciu o platformy firmy Microsoft. Na dużą dawkę praktycznej wiedzy mogą liczyć nie tylko miłośnicy programowania, ale i osoby zarządzające projektami IT. Przewidziane zostało 16 prelekcji o zróżnicowanej tematyce. Wykłady technologiczne będą przeplatać się z biznesowymi, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

netkonf_GGCOrganizatorzy zadbali o najwyższy poziom merytoryczny konferencji i do jej współtworzenia zaprosili najlepszych specjalistów. Uczestników inspirować będą m.in.: Tomasz Kopacz (Microsoft Polska), Tor Hovland (Powel AS), Łukasz Grala (TIDK). Wśród ekspertów nie zabraknie również kobiecego spojrzenia. Ewa Chuda z PGS Software podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i podpowie, jak poradzić sobie z różnymi sytuacjami w końcówce sprintu.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i poznania innych osób zainteresowanych tematem. Z myślą o wszystkich, dla których konferencja stanie się inspiracją do dalszych dyskusji, przewidziana została impreza networking’owa w Sopocie.

Więcej informacji na stronie konferencji www.3citynetconf.pl oraz na FB http://bit.ly/3citynetconf.

Startujemy 18 kwietnia o 8.30.

Zapraszamy do rejestracji http://3citynetconf.evenea.pl

Partners: