Geek Week Wrocław

banner

 Wrocław technologicznie wraz z Karotkami

Pomiędzy 11 a 16 kwietnia we Wrocławiu odbywać się będzie GeekWeek, tydzień technologiczny, podczas którego spotkają się różne wrocławskie grupy zainteresowane IT. Nas oczywiście również nie zabraknie!

To już druga edycja święta technologii we Wrocławiu. Podczas zeszłorocznego GeekWeekWro odbyło się 12 spotkań, a jego zwieńczeniem był Hackaton. W tym roku kwietniowy tydzień zapowiada się równie intensywnie. Podczas spotkań będzie można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o nowych technologiach, ale również, a może przede wszystkim, poznać inne osoby o podobnych zainteresowaniach i dowiedzieć się czegoś nowego. GeekWeekWro jest wyjątkowy, bo pozwala na zebranie w jednym tygodniu grup o bardzo różnorodnych tematykach, dzięki czemu w spotkaniach może wziąć udział nawet kilkaset osób!

Spotkanie wrocławskich Karotek odbędzie się w środę, 13 kwietnia o godzinie 18.00 w Pubie Włodkowica 21 i już dziś serdecznie zapraszamy do zaznaczenia tej daty w kalendarzu! Polecamy również śledzenie informacji o pozostałych spotkaniach w ramach GeekWeekWro.

Nasze wydarzenie na Facebooku

Informacje o GeekWeekWro:

Strona www

Facebook

Twitter

Google+

Wydarzenie na Facebooku

Partners: